عنوان خبرجلسه هماهنگي نمايندگان کانون شهرستان‌ها، سوم آبان ماه 95 در شهرستان مبارکه برگزار گرديد.
(شاخه: اطلاعيه ها)
ارسال شده توسط manager
چهارشنبه 3 آذر 1395 - 12:48:33


در اين جلسه که با قرائت قرآن شروع شد نمايندگان کانون شهرستان‌ها، مدير امور ايثارگران جهاد کشاورزي استان، مدير جهاد کشاورزي شهرستان مبارکه مديران و اعضاء هيئت مديره کانون سنگر سازان بي سنگر استان اصفهان حضور داشتند.

ابتدا مدير جهاد کشاورزي مبارکه ضمن خير مقدم با اشاره به نقش و حضور ايثارگران در دفاع مقدس عامل مهم موفقيت‌ها را فرهنگ و و مديريت جهادي دانست. در ادامه مديرعامل کانون نيز با عرض خيرمقدم و خداقوت،‌انتصاب مدير جديد جهاد کشاورزي مبارکه را تبريک و از مساعدت‌هاي شهردار محترم مبارکه و آقاي صدقي نماينده کانون در مبارکه و همکارانشان جهت برگزاري جلسه تشکر و نمايندگان هر شهرستان گزارش عملکرد شش ماهه و نيز سوالات و پيشنهادات را ارائه نمودند.

آقايان قاسمي- هاشمي- صانعي- فرهمند- عراقي نطنزي- حاجي نقدي و صدقي اهم فعاليت‌هاي کانون در شهرستان‌ها را علاوه بر اجراي برنامه‌هاي مصوب اعم از ديدارها، عضوگيري و گردهمايي شهرستان و...،‌پيگيري و همکاري با اداره ايثارگران جهت اطلاع‌رساني به واجدين شرايط واگذاري سهام شرکت تلاشگران و نيز همکاري با شرکت‌هاي نويدآبادگران و جهاد تعاون و پيگري اشتغال فرزند يکي از اعضاء در شهرداري نائين و پيگيري حل مشکل مسکن يکي از اعضاء در خوانسار بيان نمودند.

آقايان حاج حيدري و خان احمدي نمايندگان کانون در خميني شهر، پيگيري جهيزيه، کربلا، سبدکالا به علاوه 18مورد ديدار که 3مورد آن خانواده شهدا بودند انجام شده، تعداد 153 عضو جديد، توزيع 49مورد مدارک سهام شرکت ابرار، ايجاد 2غرفه در نمايشگاه جانبي کنگره 2300شهيد خميني شهر جهت معرفي فعاليت‌هاي مهندسي جهاد در جنگ و ضمنا مشکل عمده اعضاء در ديدارها را اشتغال فرزندان بيان نمودند.

آقاي صالحپور عضو هيئت مديره کانون و نماينده کانون در شهرستان‌هاي شهرضا و دهاقان نيز ضمن تشکر از مسئولين کانون خميني شهر گفتند نسبت به عضوگيري حداقل 100نفر هر شهرستان و اشتغال فرزندان در جهاد و.... و استفاده از امکانات سازمان جهت اعضاء کانون و اطلاع رساني شرکت‌هاي ايثارگري به اعضاء و هماهنگي با مسئولين سازمان بيشتر شود.

آقاي طاهري نماينده کانون در زرين‌شهر، از کارت‌هاي استخر استقبال نشده، عضوگيري نياز به تبليغات دارد، امکانات گردهمايي نداريم.

آقاي شاهنگي عضو هيئت مديره و خزانه دار کانون اعلام نمود با توجه به اينکه برنامه و بودجه کانون اسفندماه تنظيم مي‌شود. کانون شهرستان‌ها پيشنهادات مربوط به شهرستان خود را با در نظر گرفتن شرايط، امکانات و محدوديت‌هاي شديد مالي کانون جهت استفاده حداکثري از منابع محدود اعلام نمايند.

آقاي کاوياني رئيس هيئت مديره کانون نيز جذب هدايا و کمک خيرين و شناسايي ساير منابع جذب تقويت بنيه مالي کانون را ضروري دانست.

آقاي جمشيدي مدير اداره ايثارگران جهاد کشاورزي استان ضمن تشکر از برگزار کنندگان،‌حضور در اين جلسه را با اهميت برشمرد و اعلام نمود تاکنون 2500نفر جهت واگذاري سهام شرکت تلاشگران پيش ثبت نام شده که پس از بررسي و تاييد به تهران ارسال مي‌شود. وي خاطرنشان کرد شناسايي و معرفي واجدين شرايط ادامه دارد و نمايندگان کانون کماکان موضوع واگذاري را پيگيري نمايند.

ايشان همچنين گردهمائيها و ديدارها را پل ارتباطي اداره ايثارگران و کانون با سنگرسازان بي سنگر دانست و نيز به حضور مسئولين در ديدارها و گردهمائيها تاکيد نمود.

عليرضا جمشيدي اظهار داشت اصل کار ايثارگران توسط کانون انجام مي‌شود، فعاليت شما در کانون‌ها مجاهدت خاموش مي‌باشد، قدر اين توفيق خدمت را بدانيم.

در خاتمه آقاي کاوياني توضيحاتي پيرامون طرح‌هاي جديد شرکت نصر اصفهان در زمينه سرمايه‌گذاري و بسترسازي طرح‌هاي پرورش ماهي در قفس، آبزيان و نيز طرح کشت‌هاي گلخانه‌اي که در راستاي اجراي اقتصاد مقاومتي و ايجاد اشتغال و درآمدزايي سنگرسازان بي سنگر و فرزندانشان ميباشد را ارائه نمود که توضيحات بيشتر اين طرح‌ها جهت متقاضيان توسط شرکت نصر اطلاع رساني خواهد شد.
این خبر از طرف كانون سنگر سازان بی سنگر اصفهان - ايثارگران پ م ج ج
( http://sangarsazan.org/news.php?extend.155 )


Powered By : Sabaa information service network