عنوان خبرهشتمين گردهمايي نيروهاي مهندسي گردانهاي استان اصفهان يادواره شهيد حاج براتعلي بهراميان
(شاخه: اخبار سنگر سازان)
ارسال شده توسط manager
يكشنبه 30 آبان 1389 - 11:08:27در تاريخ بيستم آبان ماه به دعوت كانون سنگر سازان بي سنگر استان اصفهان هشتمين گردهمايي نيروهاي مهندسي رزمي در شهر كوشك از توابع شهرستان خميني شهر برگزار گرديد.

گزارشي از محل برگزاري:

ساعت 8 صبح ، در محل برگزاري گردهمايي كم كم دوستان مي آيند و هر كدام بر اساس علاقه و توانايي كه دارند بخشي از كارها را به عهده مي گيرند. چند نفري كارهاي تبليغاتي را  انجام مي دهند و تعدادي ديگر تداركات محل را به عهده گرفته بودند و بعضا دوستاني كه مي آمدند به آنها كمك مي كردند.

ساعت حدود 10صبح مي باشد و زمان شروع مراسم ،‌اكنون اغلب مدعوين حضور دارند و شور و حال در بين جمع به چشم مي خورد. اغلب در حال و هواي روزهاي دفاع مقدس به سر مي بردند  كه خالي از لطف نيست و هيچكدام از مدعوين حاظر نيستند آن را باچيز ديگري عوض نمايند. جمع دوستان نيروهاي مهندسي با حضور برادران كاشان و همچنين خانواده محترم شهيد حاج براتعلي بهراميان تكميل و شروع مراسم با خوش آمدگويي به مدعوين توسط آقاي مهرانپور و تلاوت آياتي از كلام الله مجيد شروع گرديد. ضمن خير مقدم به خانواده محترم شهيد بهراميان ، دوستان و همرزمان وي در مورد رفتار و روحيات وي مطالبي را به حضار ارائه دادند و در ادامه مراسم آقاي كاوياني از كانون سنگر سازان اصفهان و آقاي مهندس ميرشفيعيان جانشين مدير عامل كانون سنگر سازان تهران مطالبي را در خصوص روند اجرايي كانون به حضار اراده نموند و با نزديك شدن به وقت نماز ، به امامت حجت الاسلام آقاي نژاد حسينيان از همرزمان دوران جنگ برگزار گرديد و دوستان به صرف نهار دعوت و بعد در ادامه طبق رسم هر ساله خاطرات دوران دفاع مقدس را مرور و مراسم از ساعت 14:30 به پايان رسيد.

جهت دسترسی به  تصاویر اینجا کلیک کنید.


این خبر از طرف كانون سنگر سازان بی سنگر اصفهان - ايثارگران پ م ج ج
( http://sangarsazan.org/news.php?extend.24 )


Powered By : Sabaa information service network